February 2013

everything ending for a reason ...

1. february 2013 at 19:17 | Katie.
Dlouho jsem přemýšlela o návratu na blog. Nakonec jsem si řekla ,,To budu stíhat, ve škole jsem se zlepšila, tak proč ne ?" Ze začátku, kdy jsem začala pracovat na layoutu, který skončil minimálně pětkrát v koši, než jsem zase dostala ten správný nápad, jsem si říkala ,,Udělám layout, začnu přidávat postupně doplním novinky a budu stíhat i druhý blog." Opak byl pravdou.

Během týdne jsem si ve škole uvědomovala, že tohle nezvládnu. Průměry jsou vážně důležité, známky a znalosti jsou důležité, protože potom se nedostanu na školu, na kterou chci. Budu mít čtyřky, protože mě ta škola nebude bavit a já se budu modlit, abych už ji měla za sebou s maturitním vysvědčením v ruce. Ale já chci na školu, která mě bude bavit, kterou si budu užívat a potom budu dál rozbíjet své plány.
Vím, že v pololetí osmé třídy to zní asi divně, ale na začátku roku jsem se ani nenadála a bylo pololetí a teď ani nestačím mrknout a bude tu konec roku. Potom bude následovat pololetí deváté třídy, kdy si budeme podávat přihlášky a já chci mít pořádně promyšlené na jakou školu se vydám.

Dalším důvodem je rodina. Včera jsem měla ošklivou hádku s mamkou, kdy se k ní potom ještě přidal taťka a já skončila zamknutá v koupelně na zemi, s mobilem v ruce a albem Take Me Home od One Direction. Uvědomila jsem si, že jsem si za to vlastně mohla sama, ale jelikož jsem tvrdohlavá, tak jsem strávila noc ve vaně. Hádka byla kvůli škole, kvůli mému času tráveném na počítači a potom to byli kamarádi.
Byla to další věc, co mi oznamovala, že můj čas na počí se za poslední rok značně projevil na známkách, kamarádech a rodině.

Potom už to byli další důvody, ale ty už bych si raději nechala pro sebe.
Také jsem si uvědomila, že bych si měla taky užívat života. Neříkám, že jsem si ho do teď neužívala, ale chci si ho užívat na plno !

Taky mi bylo oznámeno, že pokud se tohle vážně nezmění, tak že ani do té Anglie jet nemusím. Anglie a Londýn je můj sen a proto jsem byla nadšená, když mi mamka oznámila, že bych tam mohla se školou jet. I když jsem byla naštvaná, že zrovna v dobu, kdy budeme v Londýně, tak tam kluci [One Direction] nebudou, ale snad někdy příště.
Když jsem si tenhle blog založila řekla jsem si ,,Tady vydržím dlouho, TVD miluju," Je to pravda. TVD stále sleduji, ale už mě prostě nebaví přidávat o nich novinky. To stejné platí pro Iana s Paulem. Novinky sleduji, ale prostě mě nebaví je přidávat. V říjnu loňského roku jsem naprosto propadla britsko-irské skupině One Direction. Ach, jak oni jsou úžasní♥ Každý den když se dostanu na počítač, tak koukám jaké jsou novinky o nich.

Opět jsem díky téhle stránce poznala další naprosto úžasné lidičky♥ A myslím si, že blogů o TVD není nouze :] Samozřejmě, že z blogového světa nezmizím. Bez blogu bych být nemohla♥ Založila jsem si svůj nový osobní blog a to trolldreamer.blog.cz . A musím se přiznat, že s fansite také nekončím. Mám blog o jednom členovi z 1D. Založila jsem si blog o Niallerovi♥ iheart-niallhoran.blog.cz . To jsou dvě mé nové adresy. Kdyby snad náhodou chtěl někdo mezi affs na iheart-niallhoran, tak mi napiště do náběru :] Budu jen ráda.

Myslím, že tohle je poslední odstavec. Na tomhle blogu mi bylo vážně dobře :] Měla jsem to tu končí, ale vše co končí má svůj důvod. Budu navštěvovat Vaše blogy, protože některé mi hodně přirostly k srdci♥ Ani nevíte, jak těžké tohle bylo rozhodnutí, i když to tak nevypadá.

Mějte se krásně, užívejte si života a stále mějte na tváři úsměv, protože s tím je vše snadnější ! :] ♥