The Vampire Diaries » Interview » Phoebe Tonkin

7. september 2012 at 16:50 | © ISomerhalder-PWesley-Fan | Posted by : Katie |  The Vampire Diaries - Interviews & Videos
TheInsider.com nedávnu udělal rozhovor s herečkou Phoebe Tonkin, která hraje novou postavu v seriálu - Hayley.V rozhovoru se dozvíte co můžete očekávat od Hayley a taky, jaké je to být na place s nejlepší přítelkyní Claire Holt.Váhala jste nad nabídkou přidat se k The Vampire Diaries po zrušení The Secret Circle ?
Jako člověka mě hodně přitahuje nadpřirozený a nepoznaný svět.Je pro mě fascinující hrát tyto postavy a využívat část dětské představivosti, kterou v dospělosti už tolik nevyužíváte.Ještě k tomu jsem obrovký fanoušek Kevina Williamsona, takže bych pro něj zahrála jakoukoliv postavu.Být součástí něčeho, co vytvořil právě on.Něco, co je tak skvěle napasané, populární a má, tak velkou velkou zálkadnu fanoušků.Nad připojením k seriálu jsem ani sekundu nezaváhala !

Jak moc se Claire Holt těšila, když se dozvěděla o Vaší spolupráci ?
Volala jsem ji zrovna, když byla na place a musela jsem ji upozornit, aby nezačala vřískat (smích).Zatím jsme neměli žádné společné scény.Myslím, že se bojí, aby jsme se až moc těšili a chcichotali.Doufáme, že se brzo setkáme.

Co nám můžete prozradit o Vaší postavě Hayley ?
Je to cestovatelka, trochu divoška a mírně provokativní, ale ne takovím způsobem jako Faye v Secret Circle.Ta manipulovala s lidmi, jen aby věděla, co od nich může získat.Hayley taková není.Nikdy neměla žádné rodičovské vzory a právě to mě na ní tolik zaujalo.Líbí se mi, že je tvrdá a snaží se držet s klukama.To jsou věci na které jsem reagovala, když mi Julie Plec představila její charakter.

A jaké je to pracovat s Candice Accolou a Michaelem Trevinem ?
Jsou strašně sladcí.Prozatím byla většina mojich scén právě s nimi.Jsou profesionální, připravená a talentovaní.Bylo velmi milé s nimi posledních pár týdnů spolupracovat.Dynamika mezi těmito dvěma lidmi je skvělá, stejně jako jejich spolupráce.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement