Spoilers [Zap2it, TV Fanatic, E!Online]

25. september 2012 at 15:25 | © ISomerhalder-PWesley-Fan | Posted by : Katie |  The Vampire Diaries - Spoilers - Season 4
Zap2it : V sedmé epizodě 4.série se vrátímě zpět na každoroční slavnost, Miss Mystic Falls, takže opět uvidímě upíry v oblecích ! Caroline, jako uřádující vítězka loňského ročníku, bude mít určitě povinnosti a krom Klause, který na ni stále tlačí ji rozptýlí vzácný konflikt s Elenou.Uvidímě i scénu, která je podobná té nejoblíbenější z první série - konkrétně ta, která má na YouTube přes 2 miliony viděí.

TV Fanatic : Překvapuje Vás ještě Bonnie ? Ukáží nám scénáristé i její jiné stránky ?
,,Překvapuje, je slabé slovo."Vysvětlila Kat Graham s úsměvem na tváři.,,Julie Plec je jednoduše úžasná.Před tím, než jsme začali natáčet první epizodu si s námi sedla, vysvětlila nám změny v našich postavách, které se chystali, a totálně mě tím překvapila.Už před dvěma lety mluvila o tom, jak si představuje vývoj různých postav, musel přijít ten správný čas.Bylo opravdu zajímavé vidět, jak se postupně dostáváme k tomu, co Julie z těchto postav chtěla vytvořit."

E!Online : Co čeká Bonnie v následující sérii ?
,,Bonnie potká někoho, kdo bude mít velký vlilv na její budouctnost.Bude to opravdu zajímavé."prozradila Kat.Kdo je tou osobou ? Shane, profesor na místní univerzitě, kterého zajímá okultismus a má něco společného s naší místí čarodejnicí.,,Ukáže jí novou, odlišnou cestu a uvidíme, jak se to všechno vyvine."
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama