My Other Ego ~ Chapter 1

29. september 2012 at 13:30 | © ISomerhalder-PWesley-Fan | Posted by : Katie |  FF~My Other Ego
Tákže.Původně bylo v plánu dát sem první kapitolu až později, ale tak co už.Uvidím jaké budou ohlasy a potom se uvidí, jestli budu přidávat dál.Teď mám rozepsanou čtvrtou kapitolu, kterou po mě Tew. vyžaduje :D No, už Vás nebudu zatěžovat a popřeju Vám pěkné čtení :)

Budík.Zase si tu vříská vedle mé hlavy.Nejradši bych ho hodila proti zdi !
Povzdechla jsem si.Vypnula jsem budík a vstala.Bylo 6:00.Zapadla jsem do koupelny, kde jsem si dala pořádnou ranní sprchu, abych se probrala.Když jsem vypnula vodu, vzala jsem si osušku a a omotala si ji kolem těla.Ručníkem jsem si trochu vysušila vlasy.Následně jsem si je ušesala a vyfénovala.Vyčistila jsem si zuby a vrátila jsem se zpět do pokoje, kde jsem si ze skříně vyzáhla černé ryfle, šedé tílko a na to tmavě modrou košili.Sedla jsem si k toaletnímu stolku a do ruky vzala make-up.Trochu jsem si ho nanesla na hřbet ruky a potom ho důkladně rozetřela po obličeji.Následovala troška pudru, tvářenka, lehce nanesené tmavě modré stíny, řasenka, lesk na rty a byla jsem hotová.Ještě jsem si do kabelky naházela doklady, kosmetickou taštičku, klíče od auta a mobil.
Seběhla jsem dolů po schodech a hned mě do nosu udeřila vůně palačinek.Miluju palačinky.Proběhla jsem kolem Jeremyho, který seděl v obýváku o televize a hltal palačinky, do kuchyně a usmála se na Jennu, která přede mě na stůl postavila talíř s palačinkami.
,,Dobré ráno."Pozdravila mě a usmála se.,,Už musím jít, dneska mám být v práci dřív.Mám jít k šéfovi.Držte mi palce."Nejistě se usmála a vzala si kabelku.,,Buďte hodní.Pa."Usmála se a zaklapla za sebou vchodové dveře.
,,Jasně, ahoj."Řekla jsem si ještě pro sebe a sedla si ke stolu.Palačinky už za chvíli nebyli.Napila jsem se pomerančového džusu a talíř od palačinek položila do dřezu.
Bylo 7:30.Už bych měla vyrazit, měla jsem se ještě zastavit pro Bonnie.
,,Jeremy, já už jdu.Opovaž se přijít pozdě, nebo jít za školu."Pohrozila jsem mu.On se zatvářil dotčeně a chtěl něco říct, ale já ho předběhla.
,,Dělám si srandu, ale teď už vážně musím.Ahoj."Řekla jsem v rychlosti a zavřela za sebou dveře.Vydala jsem se k svému autu.Nastoupila jsem a zapnula si rádio.Měla jsem tam své oblíbené cédéčko od Rihany.Nastartovala jsem a vyjela směrem k Bonnie.Ta už nervózně stepovala před domem.Usmála jsem se na ni a zastavila.Když nastoupila, otevírala pusu, že něco řekne, ale já ji předběhla.
,,Já vím.Zdržela jsem se u snídaně."Usmála jsem se.,,A dobré ráno."
,,Dobře, tobě taky."Usmála se nervózně.
,,Bonnie ?"Usmála jsem se šibalsky.,,Že jsi nervózní z toho nového kluka, co má nastoupit ?"Zasmála jsem se.
,,Možná."Nadzvedla jsem jedno obočí.,,Dobře, jsem.Trochu jsem si ho proklepla na internetu."
,,A ?"Vyzvídala jsem."
,,Mám vážné podezření, že má něco společného s magií."Řekla vážně.
,,Jak si to můžeš myslet, když jsi ho ještě ani nepotkala ?"Zeptala jsem se.
,,Nasvědčují tomu jeho vyloučení ze škol.Ty okolnosti proč ho vyloučili."
,,Určitě jen děláš z komára velblouda.Teď už by jsme měli jet, nebo příjdeme pozdě."Rozhodla jsem a vyrazili jsem směr škola.
Do školy jsme přijeli v 7:50, takže každá šla rovnou na svou hodinu.Dneska měli společně jen tělocvik.První hodinu jsem měla dějepis s Alarickem.Jelikož mi dějepis moc nejde, tak jsem si sedla do poslední lavice v rohu místnosti a trochu se zamyslela.Z přemýšlení mě vyrušilo až jméno, které bych tady rozhodně nečekala.
,,.... Damon opakuje maturitní ročník, protože v loňském bohužel neuspěl.Damone, běž se posadit."To si ze mě děláte legraci ?! Damon a škola ?! Maturitní ročník ?! Bohužel neuspěl ?! To jsou tu všichni slepí, že nevidí, jak je starej ?! Dobře, možná není tak starej, ale rozhodně mu není 18, nebo 19, aby chodil na střední školu ! A jako na potvoru bylo poslední volné místo vedle mě.Skvěle !
,,Nazdárek."Usmál se lyšácky a sedl si vedle mě.,,Proč si zalezlá vzadu, jako šedá myška ?"Zeptal se s úsměvem.
,,Co tu děláš ?!"Vyjela jsem na něj tlumeně.Zatvářil se nechápavě.
,,Učím se.Chci mít maturitu."Usmál se.
,,Jasně, tohle ti tak uvěřím."Odfrkla jsem si a začala poslouchat Alaricka.On udělal to samé.
Když konečně školní zvonek ukončil tuhle nudnou hodinu, vystřelila jsem ze třídy, jako raketa.Šla jsem ke své skříňce, kde jsem potkala Caroline.Bože, na blonďatý hurikán nemám náladu.
,,Eleno !"Usmál se a běžela mě obejmout.Nuceně jsem se usmála a objetí ji opětovala.Nechápu, jak mi jediný otravný, sexy upír dokáže zkazit náladu ! ,,Hledala jsem tě,Musíme se domluvit na zítřejší párty !"Zajásala nadšeně.
,,Jakou párty ?"Zeptala jsem se nechápavě.
,,Eleno.Zítra je Halloween.Zapomněla jsi ?"Bože.Úplně mi to vypadlo.Zatracenej upír !
,,Úplně mi to vypadlo."Přiznala jsem.
,,To vidím.Takže, už máš vymyšlený kostým ?"Zeptala se nadšeně.
,,Nemám.Caroline, asi na tu párty nepůj..."Nestačila jsem dokončit větu a už mi skočila do řeči.
,,Eleno, žádné 'Já na tu párty nepůjdu' nechci slyšet.Prostě příjdeš a basta ! Bude to zábava, no ták.To mi přece neuděláš."Udělala psí očka.Sakra, že mě vždycky dokáže každej přesvědčit !
,,Dobře, příjdu."Usmála jsem se.,,Dneska odpoledne vymyslím nějaký pěkný a sexy kostým"Usmála jsem se.
,,Skvěle !"Zajásala.,,Takhle se mi líbíš !"Usmála se a v tu chvíli začalo zvonit.Musím jít, uvidíme se na tělocviku."Zamávala mi a zmizela v davu.Povzdechla jsem si.Na další hodinu se mi nechtělo.Vlastně už se mi nechtělo být ve škole.Vydala jsem se směrem k východu.Vyšla jsem ze školy a nadechla se čerstvého vzduchu.Vydala jsem se ke svému autu.Moje stříbrné porschátko trošku vyčnívalo.Ale to mi nevadilo.Dárek od Damona k osmnáctinám.Sice tohle autíčko bylo jedním z důvodů, proč jsme se se Stefanem rozešli, ale už jsem k němu necítila takovou lásku a náklonnost, jako na začátku.Nastoupila jsem a zapnula si rádio.Cédéčko Rihany jsem vyměnila za cédéčko Cher Lloyd.Nastartovala jsem a vyjela.Ale ne domů.Směrem pryč z Mystic Falls.
 

1 person judged this article.

Comments

1 Leňourek Leňourek | Web | 29. september 2012 at 13:37 | React

Aha :DDDDDDDD
Super povídka,moc pěkný!:) Nejlepší jsou ranní koupele :D :)

2 Weni Weni | Web | 29. september 2012 at 14:11 | React

Není tady nový layout? Je překrásný :)

3 Kájuš**) Kájuš**) | Web | 29. september 2012 at 14:15 | React

Ahoj,jsem zpět na blogu! :)

4 MeRRy > AFFS MeRRy > AFFS | Web | 29. september 2012 at 17:01 | React

moc pěký , mě by takové povídky nebavili ,ale super! :D

5 Tessie Tessie | Web | 29. september 2012 at 17:04 | React

Jééé! :D Damon chce maturitu :DDDDD To se ti povedlo... :-) Těším se na pokračování!

6 Kájuš**) Kájuš**) | Web | 30. september 2012 at 9:23 | React

Supéér povídka ;)) Chci dáálší! :D

7 Sima Sima | Email | Web | 30. september 2012 at 10:01 | React

Páni... zaujímavé.. už sa teším na ďalšiu :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama